saynototokiohotel
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
saynototokiohotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE SAYNOTOTOKIOHOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
beatrice17
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 80 ani
saynototokiohotel / Welcome Anti-Fans! / ziua jigodiilor (copyright : ask me) =)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
kill_beell
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 89372488
pey dupa cum se shtie...1 sept e cea mai naspa zi a anului (inafara de ziua knd incepe scoala). e ziua gemenilor rahatzei d la th...bill & tom...si cum fanii se intalnesc si petrec...(cred)..anti-fanii c fac????? stau si se uita la ei??? nu e corec, asteptam propuneri!

pus acum 19 ani
   
askme
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 174
app ! pe 31.03 e ziua lu ala ..georg..am tzinut minte pt k e cu o zi dupa ziua mea :-<

_______________________________________
Rock Rulz not TH !!!!

pus acum 19 ani
   
kill_beell
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 89372488
tre sa-i facem si lui o coliva frumoasa atunci

pus acum 19 ani
   
askme
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 174
nu  meriita.. deja e gras

_______________________________________
Rock Rulz not TH !!!!

pus acum 19 ani
   
huney2006
Membru nou

Din: iasi!!!
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 14
e vechi topicu..inchidetil!bai ce prostie aveti in voi nu exista cuvinte sa o descriu

pus acum 19 ani
   
dark_dream
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
    da vad ca le stiti mai bn ca noi     

pus acum 19 ani
   
alexa_lovebill
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
bai fufelor ....pe cine faceti ba jigodi......sunteti cu capu sau ce....alceva nati gasit sa faceti..trebuia voi sa va luati de scumbici si adorabili si perfecti de bill si tom....futuva natia voastra de fete retardate....                      

ziua jigodiilor (copyright ask me) bai fufelor ....pe cine faceti capu sau nati gasit voi luati

45.1KB


pus acum 19 ani
   
skid_40145
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
Pst.

Modificat de skid_40145 (acum 17 ani)


pus acum 19 ani
   
denysuka
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
    ce mai faceti draga tampitelor..tot cu probleme cu capu nu? am eu o propunere ptr c ar putea sa faca antifanii...SA SE DUCA SA SE SPANZURE.   oricum nu ar fi mare paguba..din potriva..ati face un bine omenirii. Si ganditi-va..dak  muriti..nu mai auziti de Tokio Hotel...deci fiecare pe rand si nu va impingeti..  

ziua jigodiilor (copyright ask me)     mai faceti draga probleme capu nu? propunere ptr

42.5KB


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la